SIKÇA SORULAN SORULAR

Aracı kiralarken gereken evraklar nelerdir?

Aracı kiralayacak kişiye ait en az 3 yıllık ehliyet, kimlik karti ve adına düzenlenmiş yeterli limitte kredi kartı gerekmektedir.

Sözleşmede neden kredi kartı vermem gerekiyor?

Muhtemel gelebilecek trafik cezaları, ödenmeden geçilen köprü, otoyol gibi geçiş ücretleri için, daha sonraki tarihlerde ceza ödeme bilgileri gelmesi durumunda, kredi kartınızdan mail order yolu ile çekilebilmesi için verilir.

Havaalanından araç teslimi mümkün müdür?

Evet. Kesin rezervasyonda belirteceğiniz uçus detayları dogrultusunda havaalanında araç teslimi yapılır. 7 gün ve üzeri araç teslimlerinde veya alımlarında herhangi bir ekstra ücret yoktur.

Hava alanında bizi nasıl karşılıyorsunuz?

Personelimiz sizi havaalanında isminizin yazılı olduğu karşılama bordu ile karşılayacaktır.

Pazar günleri ve resmi tatillerde çalışıyor musunuz?

Evet – Haftanın 7 günü 08:00-20:00 saatleri arası çalısıyoruz.

Online rezervasyon yaptıktan sonra extra ücret ödeyecek miyim?

Kiraladığınız araçlarda sınırsız kilometre, rent a car sigortası, ek sürücü fiyata dahildir. Tercihinize bağli olarak Lastik-Cam-Far sigortası extradır.

Herhangi bir trafik kazası durumunda ne yapmalıyım?

Eğer sadece maddi hasarlı ve çift taraflı bir kaza ise kaza tutanakları polis değil kaza yapan taraflar tarafından doldurup,tarafların alkol raporları ve karşı tarafın ruhsat, sürücü ehliyet ve sigorta poliçelerinin fotokopisi ile birlikte en kısa sürede aracı kiraladığınız Kuşadası Rent a Car ofisine ulaştırmalısınız.Tek taraflı veya yaralanmalı trafik kazalarında derhal kolluk kuvvetleri aranmalı ve kaza tutanağının tutturulması gerekmektedir.

Araç arıza yaptığında ne yapmam gerekiyor?

Telefonlarımızdan bizi arayarak gerekli desteği alabilirsiniz. Aracın problemi 3 saat içinde çözülmüyorsa kiraladığınız aracın aynısı, yoksa bir üst sınıf araç size tedarik edilecektir.

Kiralanan araçlarda benzin ful depo ile mi veriliyor?

Araçlar ful depo benzin ile verilmeyebilir. Kiracı aracı teslim ederken benzin seviyesi aracı aldığı zamanki ile aynı olmalıdır. Kullanılmamış benzin bedeli iade edilmez.